Nacionalinis Europos jaunimo savaitės konkursas vyko Klaipėdoje

2017-05-25

Gegužės 3d. Socialinių mokslų kolegijoje vyko atranka į „Nacionalinį Europos savaitės renginį“. Kiekviena savivaldybė pasirinko jai aktualią temą. Klaipėdos miesto savivaldybė šiemet pasirinko laibai aktualią temą – jaunų talentų pritraukimas, ugdymas ir išlaikymas Klaipėdos mieste.

Šiame etape varžėsi, net septynios jaunimo komandos. Iš, kurių į kitą etapą pateko tik 4 komandos. Balsavimas vyko demokratišku principu, puse balsų lėmė žiūri, kita pusė dalyviai. Nemažai idėjų buvo orientuotos į komunikacijos ir viešinimo programas. Padarius keturių idėjų SSGG analizė nežymia persvara laimėjo komanda „Memelio jaunimas plius“ ir pateko į nacionalinį finalą.

Po dviejų dienų įvyko nacionalinis Europos savaitės renginio finalas Klaipėdoje, kuriame dalyvavo apie trisdešimt komandų ir virš šimto žmonių. Visos komandos buvo suskirstytos pagal penkias kategorijas. Balsuoti galejo visi dalyviai. Klaipėdos atstovai pirmame etape nežymia persvara pateko į finalą. Finale buvo pristatytos pačios geriausios penkios idėjos. „Memelio jaunimas plius“ vėl ne-ymia persvara nusileido pirmos vietos laimėtojams ir užėmė antrąją vietą.

Visą renginį vainikavo nuotrauka iš paukščio skrydžio ant Jono kalnelio. Pasibaigus renginiui dalyvių buvo klausiama, ar dar kada nors dalyvaus antrą kartą tokiame renginyje. Jaunimas vienareikšmiškai atsakė, kad nepraleis progos sudalyvauti tokio pobūdžio renginyje.

Daugiau informacijos: www.jaunimas.klaipeda.lt