ĮVYKO KLAIPĖDOS EKONOMINĖS PLĖTROS STRATEGIJOS PARENGIMO ĮVADINIAI MOKYMAI

2017-01-17

Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su projekto partneriais pradėjo vykdyti Klaipėdos ekonominės plėtros strategijos parengimo projektą.

Pradedant projekto įgyvendinimą 2017 m. sausio 9 d. Kultūros fabrike įvyko pirmoji strateginė sesija, kurioje buvo pristatyta strategijos kūrimo metodika, procesai, visų susijusių šalių įsitraukimas ir indėlis į strategijos kūrimą. Taip pat pranešėjai pristatė makroekonomines, regionines bei sektorines tendencijas, darančias įtaką miestų konkurencingumui bei strateginio identiteto pasirinkimui. Sesijos dalyviai buvo supažindinti su geriausiomis užsienio praktikomis rengiant ekonominės plėtros planus ir strategijas bei sėkmingai jas įgyvendinant.

Sesijos metu buvo siekiama identifikuoti Klaipėdos 2030 ambiciją, pirminius vizijos elementus bei veiksmus numatytai vizijai įgyvendinti.

Sesijos moderatoriai ir pranešėjai: EY pasaulinio regionų ekonominio vystymo ir TUI pritraukimo centro vadovas Marc Lhermitte, EY valdymo konsultacijų paslaugų vadovas Baltijos šalyse Linas Dičpetris, urbanistas Huub Droogh, EY darbo grupės vadova Arvydas Žiobakas, „Lukrecija BBDO“ vadovas Marius Vaupšas.